8446 Färglitografi
Max Knutsen, 59/225, 41x29
Såld: 450 kr
Såldes den 27 augusti 2012 -
1199 Färglitografi
Max Knutsen, 56/225, 46x32
Såld: 150 kr
Såldes den 18 juni 2012 -
2393 Färglitografi
Max Knutsen, 51/230, signerad, bladets mått: 32x46
Såld: 650 kr
Såldes den 23 april 2012
8325 Färglitografi
Max Knutsen, 41x29
Såld: 250 kr
Såldes den 5 september 2011 -
8323 Färglitografi
Max Knutsen, 41x29
Såld: 200 kr
8328 Färglitografi
Max Knutsen, 27x43
Såld: 300 kr
Såldes den 29 augusti 2011
8327 Färglitografi
Max Knutsen, 27x43
Såld: 350 kr
Såldes den 29 augusti 2011